سمعک بلتون

Origin :  

مدارات پردازشی که در محصولات پیشرفته تر ما وجود دارد در این رده از سمعک ها نیز وجود دارد و باعث ایجاد صدایی با کیفیت، واضح و بدون هر گونه آرتیفکت آزار دهنده ای می شود و به طور کلی می توان گفت که در این رده قیمتی صدای بهتری نسبت به سایر سمعک ها دارد .

همچنین  امکان Data logging  و In-situ fitting  نیز در هر سه سمعک وجود دارد.

و در ادامه خواهید خواند …

ALLY :

سمعک های خانواده Ally، بهترین گزینه برای کاربران متقاضی استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و پیشرو در دنیای سمعک (2.4GHz Wireless) در سطوح قیمتیBasic است که در سال ۲۰۱۵ از طرف کمپانی Beltone ارایه گردید.

این خانواده در سه رده Ally2و Ally3و Ally4،با امکان پوشش کم شنوایی های ملایم تا شدید، در تمامی سایزها از CIC تا BTE P  و RIC در اختیار کاربران است.

و در ادامه خواهید خواند …

Bold :

این سمعک، قدرتمندترین سمعک پشت گوشی super power موجود با اندازه مناسب است. حداکثر بهره تا ۸۶ دسی بل و حداکثر خروجی تا ۱۴۴ دسی بل را دارد. شنوایی راحت در نویز را از طریق سیستم SPD Extra  و در سطوح پایین نویز از طریق silencer اعمال می کند. به علت طراحی مطابق با اصول ارگونومیک حداکثر راحتی را دارد و به علت پوشش نانو ( ضد آب) خرابی آن بسیار کم است.

و در ادامه خواهید خواند …

Legend  :

برترین تکنولوژی برای درک گفتار :

سمعک Legend  از سری سمعک های بلتون قادر است از طریق دو تکنولوژی Personal Sound ID   و جهت داری Cross Link شنوایی طبیعی تری ایجاد کند Personal Sound ID  از تراکم Cross Ear  استفاده می کند و زمانی که صوت به یک گوش نزدیکتر از دیگری باشد منجر به ایجاد تفاوت های طبیعی سطح صوت بین گوش ها می شود و در نتیجه تصویر غنی شنیداری از محیط می سازد.

و در ادامه خواهید خواند …

Boost :

این سمعک، برای چالش برانگیزترین موقعیت های شنیداری طراحی شده است و با بهترین مشخصه های پردازشی صوت باعث می شود افراد با افت شنوایی شدید تا عمیق با دیگران ارتباط داشته باشند. مدار soft peak clipping، خروجی کنترل شده بالایی را می دهد و صدای صاف تر و راحت تری خصوصا در سطوح شدتی بالاتر ایجاد می کند.

و در ادامه خواهید خواند …