سمعک زیمنس

محصولات شنوایی Siemens

زیمنس با بیش از 130 سال تجربه همواره در عرصه فناوری شنوایی پیشگام بوده است. در این راستا به ارایه نوآوری های نوین خود ادامه می دهد و راحتی شنیداری را هماهنگ با سبک زندگی، برای کاربران به ارمغان می آورد .

سمعک های پشت گوشی (BTE):

سمعک های پشت گوشی زیمنس برای انواع افت شنوایی از ملایم تا عمیق کاربرد دارند. این سمعک ها در انواع مختلف در اندازه های بسیار کوچک و ظریف با طراحی مینیاتوری تا سمعک هایی پرقدرت یا ظاهری بزرگتر موجود هستند. بسیاری از سمعک های پشت گوشی به منظور ارتقا درک گفتار در محیط های پر سر وصدا مجهز به میکروفن جهت دارطراحی شده اند.

و در ادامه خواهید خواند که …

سمعک های داخل گوشی (ITE):

از سمعک های داخل گوشی با نام سمعک های سفارشی نیز یاد می شود. این سمعک ها متناسب با ساختار گوش هر فرد به طور سفارشی ساخته می شوند . انواع مختلف این سمعک ها از micro-CIC که به طور کامل در داخل کانال گوش قرار می گیرد تا سمعک های full shell  که حفره گوش را  پر می کنند موجود است.

در ادامه می خوانید که …

رسیور داخل کانال گوش (RIC) :

سمعک های رسیور داخل کانال (RIC) در اندازه ایی بسیار کوچک در پشت گوش قرار می گیرند و رسیور این سمعک ها در داخل کانال گوش قرار می گیرد. مینی رسیور این سمعک ها در اندازه های مختلف برای انواع افت شنوایی مناسب است . این سمعک ها براحتی تنظیم می شوند و تقویت صدایی بی همتا را به ارمغان می آورند.

محصولات مناسب برای نوزادان، کودکان ونوجوانان

بزرگ شدن بسیار هیجان انگیز است – هر دقیقه از زندگی چالش های مختلفی را در پیش رو دارد، دیدار با افراد جدید، هر روز می تواند پر از لذت و شادی باشد. زیمنس راه کارهای شنوایی را مناسب برای نوزادان، کودکان ونوجوانان طراحی کرده است تا به آنها کمک کند تا به راحتی با این چالش ها روبرو شوند و از هر آنچه که زندگی در اختیار آنها قرار داده است لذت ببرند.

لوازم جانبی بی سیم :

دنیای امروز در حال تغییر است و سرعت این تغییر و فناوری های ارتباطی رو به رشد است . سمعک ها ی بی سیم زیمنس به شما کمک می کنند تا جریان صوتی را به صورت مستقیم و بی سیم از تلفن همراه ، تلویزیون ، پخش کننده موسیقی و سایر منابع صوتی در بر داشته باشید و با ارایه ریموت کنترل ها ی بی سیم شما می توانید هر آنچه که مایل به شنیدن آن هستید را انتخاب کنید.