سمعک هانساتون

درباره سمعک هانساتون آلمان :

تقریبا 60 سال پیش، شرکت هانساتون در زمینه تولید و تهیه سیستم های شنوایی در سراسر جهان شروع به پیشرفت هایی کرد. امروزه بیشتر از 150 کارمند مسول ارائه و پخش تولیدات هانساتون به بیشتر از 70 کشور جهان می باشند. برای شرکت هانساتون این موفقیتها باعث ایجاد انگیزه و تعهد مضاعف شده است تا با جستجوی راههای جدید به ترقی در زمینه پیشرفت و گسترش شنوایی و ابزارهای شنوایی کمک کنند.

Sound :

نگاهی کوتاه به سمعک Sound:

سمعک جدید Sound محصول سال 2016 شرکت هانساتون می باشد. این سمعک با طراحی منحصر به فرد خود دارای کیفیت صدای شگفت انگیز می باشد. این مدل در شرکت هانساتون فقط به صورت RIC موجود می باشد به این معنی که رسیور سمعک در کانال گوش بیمار قرار می گیرد که سبب می شود کیفیت صدا بسیار طبیعی تر باشد. این سمعک در 4 مدل متفاوت با باتری های 13 و 312 موجود می باشد و می تواند برای بیماران با انواع کم شنوایی و عملکرد مناسب باشد.

و در ادامه خواهید خواند …

Jam

نگاهی کوتاه به سمعک Jam :

سمعک جدید Jam محصول سال 2016 شرکت هانساتون می باشد. در این مدل طیف وسیعی از انواع مدل های سمعک با تکنولوژی پیشرفته خود در کوچکترین اندازه ها موجود می باشد. این سمعک در مدل های پشت گوشی(BTE) و داخل گوشی(CIC/ITC/ITE) دیده می شود که به نیاز های شخصی افراد پاسخ می دهد. این سمعک در 4 مدل متفاوت با باتری های 10، 312 و 13 موجود می باشد و می تواند برای بیماران با انواع کم شنوایی و عملکرد مناسب باشد.

و در ادامه خواهید خواند …

Beat  :

نگاهی اجمالی به سمعک Beat:

 

سمعک جدید Beat محصول سال 2016 شرکت هانساتون می باشد. این مدل جز سمعک های الترا و سوپر پاور می باشد که با قدرت و محدوده پویایی وسیع خود سبب بهبود درک گفتار و کیفیت فوق العاده صدا برای بیماران می شود. اگز شما از کم شنوایی شدید تا عمیق رنج می برید، Beat بهترین انتخاب برای شما می باشد که می توانید با آن شنوایی طبیعی را تجربه کنید. این سمعک در 2 مدل متفاوت با باتری های 13 و 675 موجود می باشد و می تواند برای بیماران با کم شنوایی شدید تا عمیق مناسب باشد.

و در ادامه خواهید خواند …

Flow :

 

نگاه اجمالی به سمعک Flow:

سمعک جدید Flow محصول سال 2016 شرکت هانساتون می باشد. این مدل با عملکرد استثنایی و با قیمتی مناسب طراحی شده است که در سه سایز متفاوت برای بیماران موجود می باشد.

و در ادامه خواهید خواند …

سمعک های قابل شارژ AQ :

شنوایی عالی و احساس خوب شنیدن با بالاترین سطح کیفیت صدا در محیط های مختلف را با این مدل تجربه کنید. سمعک های AQ با تکنولوژی شارژ به صورت Loop و بدون نیاز به استفاده از باتری سبب بیشترین راحتی برای بیمار می شود. این سمعک می تواند در طول شب شارژ و در بقیه ساعات روز از آن استفاده شود.

در ادامه خواهیدد خواند …