سمعک های مناسب نوزادان و کودکان

محصولات مناسب برای نوزادان، کودکان ونوجوانان

بزرگ شدن بسیار هیجان انگیز است – هر دقیقه از زندگی چالش های مختلفی را در پیش رو دارد، دیدار با افراد جدید، هر روز می تواند پر از لذت و شادی باشد. زیمنس راه کارهای شنوایی را مناسب برای نوزادان، کودکان ونوجوانان طراحی کرده است تا به آنها کمک کند تا به راحتی با این چالش ها روبرو شوند و از هر آنچه که زندگی در اختیار آنها قرار داده است لذت ببرند.

سمعک Aquaris

این راه کارهای شنوایی کودکان را به دنیای اطراف متصل نگه می دارد. سمعک های مناسب برای نوزادان مجهز به قفل درب باتری و قفل کودک جهت جلوگیری از تغییر برنامه به منظور افزایش ایمنی سمعک. سمعک های Motion M , Motion P بسیار راحت بر روی گوش قرار می گیرند و به کودکان کمک می کنند تا جهان اطراف را کشف کنند ضمن اینکه پایه و اساس فراگیری زبان را نیز که به کمک شنیدن میسر است را مهیا می کنند.

و در ادامه خواهید خواند …

سمعک Pure

ما نحوه طراحی محصولات خود را گسترش دادیم و سمعکی متناسب با سبک نوجونان ارایه کردیم. اینکه سمعک مظابق با سبک و سیاق نوجوانان باشد مساله ای حایز اهمیت است.سمعک Pure، سمعک بسیار کوچک و پنهان RIC (رسیور داخل کانال) را ارایه کرده است سمعکی که دیگران به سختی متوجه حضور آن بر روی گوش های شما خواهند شد.

و در ادامه خواهید خواند …

سمعک Nitro

با بالا رفتن سن،ارتباط با اطرافیان بیشتر می شود. شما می توانید به سمعک خود به چشم یک دوست خوب نگاه کنید و به آن اعتماد کنید در هر کجا که باشیدسمعک Nitro همراه شماست. . چرا که این سمعک قابلیت تمرکز بر صداهایی را دارد که شما مایل به شنیدن آن هستید. سمعک Nitro سمعکی با قدرت خارق العاده و تقویت صدایی پر قدرت است. بنابراین شما هیچگاه هیچیک از نوت های ملودی مورد علاقه یا مکالمات شیرین با دوستاننتان را از دست نخواهید داد.

و در ادامه خواهید خواند …