لوازم جانبی

لوازم جانبی بی سیم :

دنیای امروز در حال تغییر است و سرعت این تغییر و فناوری های ارتباطی رو به رشد است . سمعک ها ی بی سیم زیمنس به شما کمک می کنند تا جریان صوتی را به صورت مستقیم و بی سیم از تلفن همراه ، تلویزیون ، پخش کننده موسیقی و سایر منابع صوتی در بر داشته باشید و با ارایه ریموت کنترل ها ی بی سیم شما می توانید هر آنچه که مایل به شنیدن آن هستید را انتخاب کنید.

برنامه   touchControl:

امکان کنترل آسان سمعک تنها با یک اشاره

از نهایت آزادی عمل لذت ببرید. سازگار با سیستم های اندروید و iOS برنامه touch Control برای شما امکان تغییر برنامه های شنوایی, تنظیم صدا, تغییر صداهای زیر و بم را از طریق تلفن های هوشمند فراهم می کند و بهتر از همه اینکه این برنامه به صورت رایگان در  Google Play Storeو Apple APP Store  قابل دانلود است.

و در ادامه خواهید خواند …

Easy Pocket :

ریموت کنترل ساده با کیفیت بالا برای دسترسی آسان

با ریموت کنترل براق و باریک easy Pocket تمام گزینه های سمعک شما تنها با یک اشاره ممکن می شود. دکمه های بزرگ و راحت و صفحه نمایشی که قابل خواندن است . دسترسی به سمعک شما را آسان تر از گذشته می کند.

و در ادامه خواهید خواهند …

برنامه easyTek:

راحتی بیشتر, آزادی عمل بیشتر و قابلیت های بیشتر
علاوه بر قابلیت های easyTek برنامه جدید easyTek, راه کاری فوق العاده با عملکردی آسان است که به طور مستقیم و کاملا انحصاری می توانید از طریق سیستم عامل های  اندروید و iOS;, سمعک خود راکنترل کنید.
استفاده از این برنامه بسیار آسان است چرا که در صفحه نمایشگر easyTek تمام عملکردهای گوشی به نمایش در می آید به راحتی چک کردن پیامک  در گوشی همراه, تغییر برنامه شنوایی و تنظیم صدا امکان پذیر است. امکان کنترل وزوز گوش و تعادل صدا (SoundBalance) تنها با یک اشاره امکان پذیر می باشد. این برنامه حتی امکان تنظیمات صوتی را به هنگام پخش موسیقی برای کاربران فراهم می کند.

و در ادامه خواهید خواند …