لوازم جانبی

لوازم جانبی سمعک ویدکس دانمارک :

M-DEX

بهترین رابط بین تلفن همراه و سمعک در گروه سمعکهای Wireless می باشد . با استفاده از این وسیله ، صدای موبایل از طریق بلوتوث به M-DEX منتقل شده و M-DEX ، صدای دریافتی را به روش Wirless به سمعک منتقل می کند . به این ترتیب مکالمات تلفنی به راحتی و بدون نویز و تاخیر انجام شده و درک گفتار به میزان قابل توجهی افزایش می باید.

RC-DEX

ریموت کنترل های بسیار ظریف با عملکرد و تنظیم بسیار آسان بوده که دارای دو کلید برای افزایش و کاهش صدا و یک کلید در وسط برای تغییر برنامه است.

TV-DEX

بهترین رابط بین تلویزیون و سمعک است . با استفاده از این وسیله فرد صدای تلویزیون را بدون پژواک با کیفیت عالی از طریق سمعک دریافت می دارد . همین طور فرد قادر است صدای تلویزیون را تنها برای خود و بدون ایجاد مزاحمت برای سایرین کم و زیاد کند.

T-DEX

رابط موبایل ویژه سمعکهای غیرWireless بوده ، در تمامی سمعکهای مجهز به مدار تلفن کویل قابل استفاده می باشد . پس از هر بار شارژ کامل تا ۱۴ ساعت مکالمه قابل استفاده بوده و مکالمه ای بدون پارازیت و تاخیر با قابلیت افزایش یا کاهش ولوم صدا را امکان پذیر می سازد.

PHONE-DEX

گوشی تلفن مخصوص سمعکهای Wireless که تا فاصله ۳۰۰ متری از پایه قابلیت کاربری دارند . این گوشی تلفن چند منظوره جهت استفاده تمامی اعضای خانواده قابل استفاده بوده و پس از هر بار شارژ کامل تا ۱۰ ساعت مکالمه قابل استفاده می باشد . فقط کافیست گوشی تلفن از روی پایه برداشته شود .سمعک به طور اتوماتیک روی برنامه Phone قرار گرفته و مکالمه ای بدون پارازیت و تاخیر انجام می شود.