لوازم جانبی

Direct phone link :

 

با استفاده از این تکنولوژی، فرد مکالمات تلفنی را بدون اینکه موبایل در دست داشته باشد به طور مستقیم در سمعک هایش می شنود. کاربر می تواند هر صدایی که در موبایلش تولید می شود مانند موسیقی،پخش ویدئو، صدای راهنمای GPRSو … را از طریق این دستگاه بدون مزاحمت اصوات محیطی به وضوح دریافت کند.

Direct remote control :

 

فرد با این وسیله براحتی می تواند برنامه سمعک و بلندی صدای سمعک را تغییر دهد.این دستگاه قابلیت اتصال به سایر اکسسوری ها را داشته و آنها را نیز تنظیم می کند.

   Direct TV link :

 

به صورت وایرلس، صدای استریو با کیفیت بالا را از تلویزیون به سمعک انتقال می دهد و فرد می تواند به صدای دیجیتالی دالبی گوش کند. این دستگاه قابل اتصال به هر منبع صوتی می باشد و با آداپتورهای مختلف می تواند به دستگاههای مختلف متصل شده و صدای آنها را با وضوح و شفافیت بسیار بالا برای فرد کم شنوا فراهم سازد.

Direct Personal Audio Link :

 

میکروفون قابل حمل کوچکی است که می تواند نزدیک فرد، تلویزیون یا منبع شنیداری دیگر که فرد می تواند صدایش را بوضوح بشنود قرار گیرد. حتی مقابل یک محیط نویزی این سیستم صدا را می گیرد و به طور مستقیم به سمعک  انتقال  می دهد. این دستگاه به جای هزینه های هنگفت FM با هزینه ای معادل یک دهم آن با قابلیت های بسیار بالاتر بدون اضافه کردن قطعه ای به سمعک با سرعت بسیار بالا و بدون تداخل عمل می کند و به ویژه برای کودکان در دوره زبان آموزی بسیار مفید است.