پشت گوشی

سمعک های پشت گوشی (BTE)

سمعک های پشت گوشی زیمنس برای انواع افت شنوایی از ملایم تا عمیق کاربرد دارند. این سمعک ها در انواع مختلف در اندازه های بسیار کوچک و ظریف با طراحی مینیاتوری تا سمعک هایی پرقدرت یا ظاهری بزرگتر موجود هستند. بسیاری از سمعک های پشت گوشی به منظور ارتقا درک گفتار در محیط های پر سر وصدا مجهز به میکروفن جهت دارطراحی شده اند.

Siemens Life مناسب برای شما و شیوه زندگی شما:

– طراحی بسیار کوچک مطابق با سیستم ارگونومیکی گوش

–  سمعک ها و اتصال به دستگاه الکترونیکی مورد علاقه شما از جمله دستگاه هایی که مجهز به فناوری بی سیم بلوتوت هستند

و در ادامه می خوانید که …

سمعک Aquaris:

با دور نگه داشتن عناصر طبیعی تنها صدا را بشنویید.

مهم نیست که در زندگی خود سرگرم چه کاری هستید مهم اینست که شما می خواهید از تک تک دقایق زندگیتان لذت ببرید. هم اکنون می توانید.

و در ادامه می خوانید که …

سمعک Motion :

راحتی نمایانگر بعد جدیدی از شنوایی

آسوده زندگی کنید. خوب است بدانید که سمعک Motion به شما این امکان را می دهد تا  از هر لحظه از زندکی خود را لذت ببرید.  سمعک Motion  با طراحی پیشرفته  به راحتی در پشت گوش های شما پنهان می شود.

و در ادامه خواهید خواند که …

سمعک Nitro:

قدرت فوق العاده، قابلیت اتصال فوق العاده

از تک تک لحظات زندگیتان در کنار کسانی که دوستشان دارید لذت ببرید. احساس آرامش خواهید کرد وقتی بدانید با سمعک پشت گوشیNitro، سمعکی با قدرت خارق العاده می توانید به طرز قابل توجهی بهبود درک گفتار را افزایش دهید.

و در ادامه خواهید خواند که …

سمعک 2 Orion:

ویژگی های سمعک های Orion 2:

 

با بهترین همراه خودشنیدن را به بهترین نحو ممکن تجربه کنید.

صدای خنده کودک شما, گفتگوهای خانوادگی و صدای خش خش برگ های پاییزی در باد: همه اینها صدای زندگی است و سمعکOrion 2در زندگی  همراه همیشگی شماست.

و در ادامه خواهید خواند که …

سمعک Sirion 2 :

شنوایی پنهان در هر شرایطی

خانواده سمعک Sirion 2 به شما این امکان را می دهد تا به آسودگی از شنیدن صدای زندگی لذت ببرید. این سمعک در مدل های مختلف موجود است و به صورت پنهان در پشت گوش قرار می گیرد. سمعک Sirion 2 می تواند به صورت انحصاری مطابق با خواسته ها و نیازهای شما تنظیم شود.

و در ادامه خواهید خواند که …

سمعک Intuis 2:

فناوری اثبات شده راحتی بی همتا

بدون شنیدن هیچگونه صدای آزار دهنده زنگ و سوت, شنیدن را با کیفیت بالا تجربه کنید. پنهان مقاوم و بدون دردسر. خانواده سمعک Intuis 2 به شما کمک می کنند تا از شنوایی آسان لذت ببرید . این خانواده در انواع مدل های پشت گوشی در دسترس است.

و در ادامه خواهید خواند که …